Fiedlerski páli hit za hitom a vydáva singel Blackhole aj s videoklipom

Tomáš Karpel, Universal Music s.r.o.

Fiedlerski nelení a po svojom januárovom hite Pápá s Benom Cristovaom a Stein27, s ktorým sa mimochodem stále drží v trendoch na Youtube a v Top Hits na Spotify, vydáva februárový singel Blackhole, na ktorom spolupracoval so speváčkou Annabelle a britským rapperom V. I. C. Videoklip si už môžete pozrieť na YouTube a singel je dostupný na všetkých streamovacích platformách.

Blackhole je pohodová feel-good skladba, s o trochu menej pohodovým obsahom. „Je to doslova o černý díře, do který se můžeme nevědomky dostat, když setrváváme ve špatnym stereotypu, co nás postupně rozkládá“ vysvetľuje Annabelle. Ku speváčke sa v druhej slohe pridáva britský rapper V. I. C, ktorý je pod menom @hellovicco stúpajúcou Instagramovou a TikTokovou hviezdou v Británii.

Videoklipu sa už tradične ujal režisér Ondřej Kudyn, ktorý s Fiedlerskim začína tvoriť nerozlučnú kreatívnu dvojicu. „Celý klip je takovým únikem ze stereotypu,“ popisuje Kudyn. „Orámování noční scénou představuje onu black hole, zatímco uvnitř je klip plný radosti, která vyplývá ze zpěvu.“ Zároveň dodáva: „S Fiedlerski a Annabelle rád pracuju, jsou super kombinace a světový zvuk se točí nejlíp.“


UMG (v mene spoločnosti Universal Music s.r.o.)

Viac o téme: #Annabelle #Blackhole #Fiedlerski #novinka #singel