Svieža novinka Last Dance vás vráti do horúcich letných dní vďaka skupine Seeb

Nórske duo s názvom Seeb sa pýši novou spoluprácou so speváčkou Annou Chalon, známou aj pod umeleckým pseudonymom KIDDO. Singel „Last Dance“ odštartoval sériu ďalších videí, ktoré Seeb zverejnili na svojom YouTube kanáli.

Ako duo sa Seeb prejavili už v roku 2017, kedy vyhrali cenu za najlepší remix piesne „I Took a Pill in Ibiza“ od Mika Posnera. Rokmi nezaháľali a práve teraz sa rozhodli spojiť sily a znovu obohatiť svoju hudobnú kariéru ďalšími spoluprácami. Skvelým príkladom je francúzska speváčka KIDDO, ktorej meno sa objavuje aj v remixoch slávnych DJ-ov ako Robin Schulz či JIM OUMA. Ich spoločný singel „Last Dance“ spustil ďalšie kolo projektov, ktoré sú vizitkou ich hudobného pokroku. Aj keď bez oficiálneho videoklipu, singel je plný energickej melódie, ktorá ladí s atmosférou tropických dní. Text odráža vzťah dvoch ľudí, ktorí by si mali užiť posledné momenty ich vzťahu naplno. 


UMG (v mene spoločnosti Universal Music AS); Kobalt Music Publishing

„Last Dance“ má bez pochýb potenciál dostať sa na vyššie priečky a získať si úspech nielen u fanúšikov, ale aj povedomie nových priaznivcov. Krátko po jeho uverejnení na konci januára sa duo pohlo dopredu a za posledný týždeň prišli s troma chytľavými remixmi v kolaborácii s ďalšími interpretmi.

Viac o téme: #článok #kiddo #lastdance #novinka #Seeb