Andy Lou, víťazka Košického zlatého pokladu, vydáva svoj prvý videoklip!

Róbert Gajdoš, PR Manager

Andy Lou, vlastným menom Andrea Loužecká, je speváčka pochádzajúca z Púchova. Práve teraz prichádza s jej debutovým videoklipom. Po úspešnom pôsobení v Superstar 2020 a víťazstve v autorskej súťaži Košický zlatý poklad 2020 so skladbou Vesmír, nenechala svojich fanúšikov dlho čakať.

Nová skladba Sestry je úprimné poďakovanie a vyjadrenie citov interpretky svojej sestre, ktorú dopĺňa jednoduchý, ale za to výstižný klip. „Aj keď sme úplné iné, každá black potrebuje svoju white, každý yin svoj yang a každý oheň vodu.“ – hovorí Andy.

O vizuál sa postaral Ondrej Jurišta, ktorý spojil zábery sestier z ich detstva, spolu so zábermi ako Andy spieva a hrá na gitare. „Myslím si, že prelínanie minulosti a súčasnosti navodzuje pocit nostalgie a vďačnosti, ktorý z tejto skladby cítim.“ – dodal Ondrej.


©️ 2021 Navždy Mladí label

O hudobnú produkciu sa postaral Vincent. Speváčka si do svojho textu nahrala gitaru a spev. O ostatné nástroje, ktoré dodávajú piesni atmosféru a farebnosť, sa postarali profesionálni štúdioví hudobníci. Basgitara – Vincent, saxofón – Matej Klimo, bicie –Atilla Szeiff. „Talentovaná speváčka má krásne hlboké texty. Radosť s ňou spolupracovať. Nahráva one take. Špica!“ – precítil Vincent.

Andy Lou vydáva pieseň v spolupráci s novozaloženým bratislavským vydavateľstvom Navždy mladí, v ktorom má v pláne aj naďalej zotrvať a tvoriť nové piesne.

Viac o téme: #andylou #klip #ondrejjurista #Sestry #singel #video