Kristina Tran v údernej skladbe „Karmageddon“ upozorňuje na závažný problém našej Zeme!

PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Kristina Tran novou skladbou „KARMAGEDDON“ priniesla aj hudobnú správu o chystanom EP, ktoré vyjde už tento mesiac a nesie rovnako úderný názov ako prvotná skladba – TRANSMISSION! Samotný song poukazuje na závažnú problematiku našej Zeme, preto aj celkovo videoklip režisérky Enejdiej podčiarkuje hodnotný odkaz speváčky.

Skladba, ktorá nesie názov „KARMAGEDDON“ vznikla v spolupráci so skladateľom a hudobníkom Matejom “LilMax” Miklošom a nesie v sebe emotívny pohľad speváčky na dopady klimatickej krízy. Svoj rastúci záujem o vážne témy využila hudobne Kristina na to, aby na tento problém upozornila aj týmto spôsobom. Novinka prichádza v podobe experimentálneho videoklipu a zároveň ním vyjadruje podporu ľuďom, ktorí sa tejto problematike aktívne venujú. Preto v skladbe počuť známe hlasy, ktoré sa pravidelne angažujú v rôznych organizáciách na pomoc našej Zemi, či prostredia okolo nás. Samotná speváčka však svojej profesii ostáva verná a „KARMAGEDDONOM“ chcela len poukázať nato, čo sa deje okolo nás.


Kristina Tran

Neoznačujem sa za aktivistku, nakoľko tejto téme nevenujem toľko času a energie, ako napríklad ľudia z iniciatívy #klimaťapotrebuje. Práve ich hlasy ma inšpirovali k vzniku Karmageddonu a vďaka hudobnému suportu Mateja “LilMaxa” Mikloša som mohla svoje pocity naplno vyspievať”, uzatvára Kristina Tran.

„…čo dáme von, stonásobne sa nám vráti späť…“

Viac o téme: #Karmageddon #kristinatran #novinka #singel