Vstúpte do Veľkého tresku a preskúmajte jeho tajomstvá v hre Genesis Noir

Tento poetický dobrodružný titul je milostným príbehom, ktorý sa odohráva pred, počas a po udalosti Veľkého tresku, ktorá formovala vesmír, ako ho poznáme. Aby ste zachránili svoju lásku, musíte zastaviť rozpínanie vesmíru. Genesis Noir je adventúra s dôrazom na skúmanie, jednoduché interakcie a tvorivé umenie.

Hráč sa vrhá do postavy menom No Man, obchodníka s hodinkami uväzneného v milostnom trojuholníku s ďalšími vesmírnymi bytosťami, Miss Mass a Golden Boy. Keď sa vaša aféra zmení na trpkú konfrontáciu, budete svedkami výstrelu zo strany žiarlivého boha – inak známeho ako Veľký tresk. Cieľom hry je nájsť spôsob, ako zastaviť rozpínanie vesmíru a účinne zabrániť uskutočňovaniu Veľkého tresku. Ak to chcete urobiť, musíte navštíviť rôzne obdobia existencie vesmíru a hľadať stopy, aby ste zmenili osud. Hrateľnosť spočíva v známych interakciách typu „ukáž a klikni“ so štylizovaným prostredím, pomocou ktorých zhromažďujete stopy a riešite hádanky. Existuje tu taktiež viacej abstraktnejšie navrhnutých mechanizmov, ako je výsadba vesmírnej záhrady alebo zničenie celej civilizácie.


Genesis Noir

Genesis Noir bol pôvodne oznámený iba pre PC. Hra však príde aj na Xbox OneNintendo Switch. Predplatiteľov služby Xbox Game Pass by malo potešiť, že sa hra v deň uvedenia na trh pripojí do knižnice k ich počítačom a konzolám. Dátum vydania je stanovený na 26. marca 2021.

Viac o téme: #adventure #and #bang #bing #článok #click #genesis #nintendo #noir #PC #point #switch #Xbox