/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / Veľkonočná súťaž o medové cukríky a lízanky „beeLOL“

Sme tu opäť s našimi „bílolkami“. Dnes máme na Facebooku Rádia VIVA pre vás pripravenú dózu medových cukroviniek od beeLOL s veľkonočným motívom pre vašich malých šibačov. Sú ručne vyrábané a z pravého slovenského medu. Jedna dóza plná lizaniek, alebo cukríkov je pripravená práve pre vás. Stačí ak odpoviete správne na otázku.

OTÁZKA: Čo je pravidlom pri návrhu obalového riešenia cukroviniek beelol?

Podmienky súťaže:
✔️do komentára na Facebooku napíšte správnu odpoveď
✔️súťaž prebieha od 27.3. 10:00 do 28.3. 10:00 na FB Rádio VIVA
✔️výhercu budeme kontaktovať v súkromnej správe

Cukríky aj lízanky sú zložené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenského výrobcu, trstinový cukor je nerafinovaný. Medzi kľúčové ingrediencie patrí citrónová šťava, ktorú získavame priamo z čerstvých citrónov. Sušené bylinky, ovocie, koreniny a prírodné silice dodávajú našim výrobkom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie.

Záleží nám na životnom prostredí. Snažíme sa nakupovať suroviny od domácich výrobcov, eliminujeme vznik odpadu v celom procese výroby. Obalové riešenia našich produktov navrhujeme tak, aby nezaťažovali prírodu. Všetky cukríky a lízanky ponúkame aj v bezobalovom riešení.

V značke beeLOL je skrytých veľa skutočných príbehov, pozitívnych emócií, dobrých vzťahov, zábavy, ale aj námahy, vytrvalosti, odvahy, skúšania a nádeje. Kúpou výrobkov beeLOL prispievate k udržaniu zamestnanosti.

Viac o téme: #BeeLOL #bylinky #citronovastava #cukríky #cukrovinky #korenie #lízanky #med #medové #silice #suseneovocie