Karmen Pál-Baláž privítala jar novým videoklipom k singlu „Nie je to len mnou“

Tomáš Karpel, Universal Music s.r.o.

Karmen Pál-Baláž pripravila ku svojej novinke Nie je to len mnou lyric video, ktoré zároveň ukazuje okolie v jej domácom prostredí. „V okolí máme toho veľmi veľa krásneho, ale nakoniec vyhrala Silická planina, na ktorú vidím každé ráno z okna keď sa zobudím“ hovorí Karmen o prostredí, v ktorom sa natáčalo.

Video je natočené na jeden záber „Prvotný nápad bol úplne jednoduchý, nahrať lyric one-take video kde sa prechádzam a spievam niekde v prírode. Nasledujúce dni som si spravila takú menšiu prehliadku lokácií, kde by sa dalo natočiť pekné video podľa mojich predstáv“ vysvetľuje Karmen.


UMG (v mene spoločnosti Universal Music s.r.o.)

Karmen sa teda ujala režírovania a za kameru sa postavil Lukáš Koska. „Spolupracujeme spolu už od krstu môjho albumu KÚZLO. Je to šikovný fotograf a som rada, že mi lyric video natočil práve on. A keďže sme chceli aj fotky s rovnakým nádychom, urobili sme ich hneď v rovnaký deň v tej istej lokácii. Nafotili sme aj pár záberov s gitarou pri krásnom západe slnka počas zlatej hodinky. A keďže situácia bola a stále je taká aká je, tak sme to všetko natočili krásne v rámci okresu, bez cestovania, a len s tými najbližšími. Ruku k dielu teda priložila celá rodina“ dodáva s úsmevom Karmen.
Vychutnajte si teda novinku „Nie je to len mnou“ a pozrite sa aj po okolí, v ktorom trávi svoj čas Karmen Pál-Baláž.

Viac o téme: #karmenpalbalaz #niejetolenmnou #novinka #singel #videoklip