Ak máte radi kombináciu fantázie a reality, tak si musíte pozrieť film „A Writer’s Odyssey“

Tento film je vyzbrojený najvyšším rozpočtom, s akým kedy spolupracoval filmár Lu Yang. Najnovší film čínskeho filmára Lu Yang je známy najmä vďaka filmu Brotherhood of Blades, ktorý je pútavo zložitý, akčný a nabitý úžasnými bojovými scénami. A určíte za ním nezaostáva. Práve naopak.

Film je založený na poviedke Shuang Xuetao a jeho začiatok je akčný v dvoch hlavných dejoch. Prvá zápletka sleduje cestu priemerného Joea Guana Ninga v strednom veku, ktorý je uprostred vypátrania obchodníkov s deťmi, ktorí mohli uniesť jeho dcéru Tangerine. Druhá zápletka je zasadená do rozsiahleho fantasy sveta a sleduje cestu Lu Kongwena bojovníka, ktorého po pominutí tragickej smrti niekoho z jeho blízkych vedie pomsta.


IGN

Akčné scény sú natočené energicky a film má dostatok energie gonzo. Film tak pôsobí zábavne a emočne je na tom dosť slušne. Celkovo je A Writer’s Odyssey zábavnou vzrušujúcou jazdou, ktorá poskytuje dostatok divokej akcie, tvorivosti a vizuálnej nádhery, ktorý vás ako divákov určíte uspokojí.

Film si vychutnáš na rôznych platformách od 12. februára 2021.

Viac o téme: #A #článok #Lu #Odyssea #writer-s #Yang