Ako z akčného filmu! Majself a Kali v novej skladbe „Ruže“.

Zdroj: JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER RUKA HORE

Tak toto spojenie tu už dlho nebolo! Majself postupne predstavuje skladby z pripravovaného albumu a svoju vizuálnu podobu dostala skladba „RUŽE“ v spolupráci s Kalim. Samotný vizuál ku skladbe je poňatý akčným spôsobom, ktorý však nemá vyznieť útočne práve naopak, nesie hlbokú myšlienku.

„Zbrane sú v tomto prípade slová – lupene ruží, ktoré pomysliteľne vnímam ako finálne zbohom negativite, respektíve ju pochovávam v sebe, že si ju už nepripúšťam a kladiem na to ruže. Umelci vidia a vnímajú všetky komenty k ich osobe či tvorbe a je na nich, či sa k tomu vyjadria alebo sa tvária, že sa ich to nedotýka. Ale celkovo je to hlavne o nastavení v hlave, čo si k sebe pripustíš a čo nie. Touto skladbou som im všetkým chcel „ružami“ odkázať, že ďakujem aj za to dobré, aj zato zlé, no stále si idem svojou cestou, či už sa to niekomu bude pozdávať alebo nie“, vysvetľuje hlavnú myšlienku Majself.


MajselfTV

Prepracovaný videoklip od Juraja Škulu vyzerá skôr ako trailer do poriadneho trháku, v klipe sa dokonca objavili aj zápasníci z PerunGymu, ktorí to poriadne rozbalili. Mix master a hudobnú produkciu mal na starosti Fillipian a o asistenciu pri vizuály sekundoval Patrik Bora. Otvorený koniec necháva fanúšikov v napätí, tak sa interpreti zhodli aj kvôli podmienkam na internete, keďže by sa nemal šíriť násilný obsah. Majself necháva koniec na fantázii ľudí v odkaze: „Povedz, ty si kto. A ty riešiš, čo som robil včera. Robím si podľa seba to, čo chcem a vždycky”.

Viac o téme: #kali #Majself #novinka #rapper #Ruze #singel #videoklip