Borat Supplemental Reportings: čo sa do filmu nezmestilo

Borat, muž, ktorého pozná asi každý milovník satiry a paródií si opäť našiel cestu pred kamery. Tentokrát ide o doplnenie druhého filmu o známom mužovi z Kazachstanu a jeho živote v modernej spoločnosti. 

Spoločnosť Amazon vytvorila viacdielny špeciál obsahujúci nikdy predtým nevidené zábery z filmu Borat Subsequent Moviefilm s dlhým názvom Borat Supplemental Reportings Retrieved from Floor of Stable Containing Editing Machine. Ide o zoskupenie tých najlepších scén z druhého dielu tejto komédie. Tie sú doplnené o scény, ktoré sa do hlavného filmu nezmestili. Našťastie diváci o nič neprídu. 


Amazon Prime Video

Môžeme sa tešiť na to najlepšie z najlepšieho, zasmiať sa na tragikomédií súčasného sveta a odreagovať sa od náročných dní, ktoré mnoho z nás zažíva. Baviť nás bude samozrejme Sacha Baron Cohen. Napriek tomu, že dátum premiéry ešte nie stanovený, veríme, že to bude naozaj čoskoro, ako sľubuje Prime Video. Zatiaľ sa navnaďte aspoň trailerom, podľa ktorého je tento seriál naozaj plný len tých najvtipnejších momentov. 

Viac o téme: #Borat #novinka #primevideo #sachabaroncohen #seriál