Zažite krásny, živý svet, v ktorom je priateľstvo jediným receptom na prežitie neznámeho

Sayri: The Beginning je pripravovaná prieskumná a logická hra od Vidloonnya Reborn a Crytivo, ktorá si kladie za cieľ zahriať vaše srdcia a odviezť vás ďaleko preč na farebnú cestu do nového domova, plnú emócii a údivu. Zažite krásny, živý svet, v ktorom je priateľstvo jediným receptom na prežitie neznámeho.

Sayri, ktorá bola nútená utiecť zo svojho domovského sveta po katastrofických udalostiach, dopadla na úchvatný svet Ayris. Inšpirovaní jej krásou je nútená preskúmať túto neznámu planétu a hľadať nový domov. Cesta sa práve začala a Sayri bude musieť prekonať veľa výziev, ktoré môžu byť príliš veľké na to, aby ním dokázala čeliť sama.

Objavte každé tajomstvo, ktoré Ayris ponúka, vytváraním nových priateľstiev so zvedavými miestnymi obyvateľmi. Každé stvorenie, ktoré stretnete, bude mať jedinečnú schopnosť pomôcť Sayri pri hľadaní odpovedí a usadení sa v novom domove. Otvorte svoje srdce tým, ktorí to potrebujú, a oni sa vám zase môžu odvďačiť.

Každá oblasť Ayrisu ponúka organické hádanky ponorené do prostredí planéty. Skúmanie tohto sveta odhalí mnoho prekážok na vašej ceste. Je dobré, že máte priateľov, ktorí vám pomôžu. Nájdete všetky skryté tajomstvá? Každá z nich odomkne nové fragmenty príbehu a vzrušujúce schopnosti, aby sa tak stalo nezabudnuteľné dobrodružstvo.


Crytivo

Každá oblasť Ayrisu ponúka organické hádanky ponorené do prostredia planéty. Skúmanie tohto sveta odhalilo mnoho prekážok na vašej ceste. Je dobré, že máte priateľov, ktorí vám pomáhajú! Nájdete všetky skryté tajomstvá? Každá z nich odomkne nové fragmenty príbehu a vzrušujúce schopnosti, aby sa tak stalo nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Vydanie Sayri je naplánované na rok 2021 na Windows.

Viac o téme: #článok #hry #novinka #sayri-thebeginning