Naši obľúbení PRIATELIA sa stretnú opäť na scéne, ktorá to všetko začala

Bohuš Mäsiarčik, Top of Mind

Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer sa vracajú do štúdia Stage 24, jedného zo štúdií spoločnosti Warner Bros. v kalifornskom Burbanku, v ktorom sa ikonický komediálny seriál pôvodne natáčal, a to na živo prenášanú improvizovanú oslavu populárneho seriálu.

Okrem šestice predstaviteľov hlavných postáv sa v relácii objaví tiež veľa ďalších špeciálnych hostí, okrem iného: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

Výkonnými producentmi relácie sú Kevin Bright, Marta Kauffman a David Crane, producenti „pôvodných“ Priateľov, a ďalej Ben Winston, ktorý špeciálnú časť tiež režíruje. Na jej tvorbe sa podieľala produkčná spoločnosť Warner Bros. Unscripted Television v spolupráci so spoločnosťami Warner Horzion, Fulwell 73 Productions a Bright/Kauffman/Crane Productions. Predstavitelia hlavných postáv (Aniston, Cox, Kudrow, LeBlanc, Perry a Schwimmer) sa tiež ujali úloh výkonných producentov. Koprodukcia: Emma Conway, James Longman a Stacey Thomas-Muir.


HBO Max

O seriáli Priatelia
Seriál Priatelia je stále jedným z najobľúbenejších televíznych seriálov. V čase pôvodného uvedenia zaznamenal obrovskú sledovanosť a dodnes sa celosvetovo teší veľkej popularite na televíznych staniciach a prostredníctvom streamovacích služieb. Všetkých 10 sérií seriálu je ocenených fanúšikmi aj kritikmi, o čom svedčí aj fakt, že seriál získal ocenenie Emmy pre najlepší komediálny seriál a rovnaké ocenenie za úlohy v seriáli dostali aj herečky Jennifer Aniston a Lisa Kudrow. Seriál Priatelia z produkcie spoločnosti Warner Bros. Television sleduje životy skupiny šiestich priateľov žijúcich v New Yorku: súrodencov Rossa (David Schwimmer) a Moniky Gellerových (Courtney Cox) a ich priateľov Chandlera Binga (Matthew Perry), Phoebe Bufetovej (Lisa Kudrow), Joeyho Tribbianiho (Matt LeBlanc) a Rachel Greenovej (Jennifer Aniston). Za vznikom Priateľov stojí David Crane a Marta Kauffman, ktorí boli spoločne s Kevinom Brightom výkonnými producentmi seriálu prostredníctvom svojej spoločnosti Bright/Kauffman/Crane Productions v spolupráci so spoločnosťou Warner Bros. Television.

PRIATELIA: ZASE SPOLU budú mať premiéru 27. mája exkluzívne na HBO GO.

Viac o téme: #courtneycox #davidschwimmer #Friends #HBOGO #hbomax #improvizovanaoslavaserialu #jenniferaniston #lisakudrow #matthewperry #mattleblanc #Priatelia