Majself, Jan Bendig a Refew na spoločnom latino tracku „Keby bola moja“ ti naštartujú letný vibe!

JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER RUKA HORE

 

Z Majselfovho očakávaného štúdiového albumu PORCELÁN k nám mieri ďalšia novinka! Po obrovskom úspechu titulnej skladby „PORCELÁN“, ktorá odštartovala predaj albumu / https://shop.rukahore.sk/majself/cd-porcelan / nám Majself servíruje letnú skladbu v hudobnom zoskupení so spevákom Janom Bendigom a raperom Refew!

Majself má s Refewom za sebou už viacero spoluprác, čiže toto nie je ich spoločná prvotina. S Janom Bendigom ide v prípade novinky „KEBY BOLA MOJA“ o najočakávanejšiu premiéru a samozrejme stačí len dodať, že všetkým trom sa spolupracovalo bez najmenších problémov, o čom svedčí celkový dojem zo skladby.

„KEBY BOLA MOJA“ vznikla pomerne rýchlo a hostia na feate Majselfovi s Fillipianom zapasovali ihneď po dokončení hudobného podkladu. Ako vychádzajú poslednú dobu skladby v meniacom sa víre žánrovosti, tak aj táto skladba je iná oproti ostatným a má citeľné latino prvky. Majself sa so svojím zvukom neustále hrá, a keďže k latinu si za posledné roky vybudoval vzťah, niet sa čomu čudovať, že sme ho dostali možnosť počuť aj v takejto polohe.

Tak po spustení predpredaja nového albumu „PORCELÁN“ sme sa len krátko po uvedení vizuálu dočkali aj ďalšieho kvalitného tracku, ktorý zrežíroval Dušan Krajčovič v štýle letnej latino párty. Okrem noviniek, ktoré už majú aj svoj klip, na albume sa v trackliste stretneme aj s už vydanými skladbami ako „Vydržím stáť“ alebo „Ruže“ s Kalim. Môžeme sa preto tešiť aj na ďalšie spolupráce, ktoré sú ešte z albumu nevydané ako Tina, Lvcas Dope, Martin Císar, Dano Kapitán či funky skladba s Dominikou Mirgovou.


MajselfTV

Okrem týchto skladieb svoj oficiálny vizuál dostane aj slovenský hit „Kométa“ v spolupráci so skupinou Desmod, ktorá aj s premiérou filmu miery do kín. Celý album čo sa týka obsahu, aj štýlov, ktoré na albume sú, som formoval skoro 2 roky. Jednotlivé skladby sú ako črepy z rôznych časových období, ktoré v mojich očiach tvoria Porcelán. Preto aj ďalší tento môj kúsok v podobe latina skvelo dopĺňa môj nový album a pestrosť, ktorú som chcel do neho vniesť „, uzatvára Majself.

Viac o téme: #album #janbendig #kebybolamoja #Majself #novinka #Porcelán #Refew #singel