Bratislavská kapela Medial Banana predstavila „uletený“ videoklip ku skladbe Nedotknuteľní.

medialbanana.com

Titulná skladba z albumu Nedotknuteľní sa dočkala úžasného animovaného videa z dielne šikovníkov Kreus Film, ktorí majú na svedomí aj videoklip ku skladbe Staré časy ft. Polemic. Tretí štúdiový album Medial Banana „Nedotknuteľní“, obsahuje celkovo 13 skladieb a 3 hostí a vychádza pod hlavičkou Reggae Callin‘ Records.

„Dnes večer míňame hranice všedných dní, mierime tam, sme nedotknuteľní!“

K 10. výročiu svojej existencie kapela vydala tretí radový album s názvom Nedotknuteľní, ktorý takmer celý vznikal v domovskom štúdiu Wellders a obsahuje trinásť autorských skladieb. Pestrosť žánrových presahov jednotlivých členov sa aj tentokrát prejavuje v mimoriadnej rôznorodosti materiálu. Nájdeme tu vedľa seba old school reggae “Rudebwoy”, drum ‘n’ bass “One Love” s anglickým Mc Jimmy-m Dangero-m, uvoľnený letný hit “Slnečné brýle”, či recesistické roots reggae “Detektív vyčmuchal”. Silný ohlas zaznamenáva hlavne singel “Staré časy”, ktorý je výsledkom spolupráce so spriatelenou kapelou Polemic.


Medial Banana

Žánrovú pestrosť albumu “Nedotknuteľní” spája charakteristický – zvuk kapely, ktorá sa tentokrát v štúdiu vo väčšej miere spolieha aj na syntetizátory a dodáva tak albumu pestrosť a výrazovú jedinečnosť.

Viac o téme: #animovanyvideoklip #kreusfilm #medialbanana #Nedotknuteľní #singel