Mladý producent Dinelo v skladbe „Together Tonight“, prináša pohodový letný vibe!

JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER RUKA HORE

Hudobný producent, skladateľ a DJ – to všetko zastrešuje umelecké meno Dinelo, ktorého tvorbu počúvame z popredných priečok rádií nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Svojou novinkou „TOGETHER TONIGHT” / https://www.youtube.com/watch?v=xgU-ybzvoSw / pripomína pohodový letný vibe.

Meno Dinelo na Slovensku medzi producentmi nie je neznáme. Jeho výraznejší počin mal naposledy pred dvoma rokmi v spolupráci so slovenskou speváčkou a herečkou Veronikou Strapkovou v skladbe „Unchangeable“, a dokonca ich ďalšia spoločná skladba „Leave Me Now“ sa zaradila medzi najhranejšie slovenské skladby podľa hudobnej federácie IFPI.

V roku 2016 vydal Dinelo prvý vokálový singel „This Could Be True“, pri ktorom spolupracoval so spevákom PRYVT RYN z Los Angeles, a rok nato sa opäť spojili a vydali ďalší singel „Never Be Young“, ktorý sa objavil aj na svetovej hudobnej platforme VEVO.

Okrem zahraničných spoluprác aktuálne Dinelo pracuje a hrá aj na Slovensku, preto jeho letná skladba vznikla v jeho rodnom kraji, keďže v samotnom videoklipe figuruje skutočná trojica kamarátov a spolužiakov zo strednej školy, aby mal tento pohodový vizuál ešte lepšiu a uveriteľnejšiu atmosféru. Síce track vznikal ešte počas minulých Vianoc, no už od začiatku tvorby mal v pláne urobiť čo najviac pozitívnu skladbu, ktorá bude dokonale symbolizovať leto.


Dinelo

„Song „Together Tonight“ je o tom, aby sme nestrácali čas, našli si lásku (v hocijakej forme) a dokázali si tak o to viac užívať prítomný moment. “Hlavnou myšlienkou videoklipu bolo navodiť v ľuďoch príjemnú letnú atmosféru, ktorá by dopĺňala atmosféru skladby. Natáčanie prebiehalo počas dvoch dní vo veľmi príjemnom duchu v centre Košíc,” hovorí režisér a kameraman Peter’s Touch.

Viac o téme: #Dinelo #novinka #singel #togethertonight