Novinka „Skate“ je ďalšia old-school R&B spomienka na staré časy od Bruno Mars, Anderson .Paak a Silk Sonic

Renáta Tomášová, Warner Music CZ, YouTube

Bruno Mars a Anderson .Paak nás znovu pozývajú na pozoruhodný výlet do minulosti, kedy sa hudba s láskou nahrávala a s láskou tiež počúvala.

Aj ich druhý singel pod hlavičkou Silk Sonic je čistou radosťou. Ťažko si predstaviť dokonalejšie uchopenie old-school R&B, než aké Mars a Anderson s partiou ďalších muzikantov predvádzajú na novinke Skate. Nakoniec posúďte sami…


WMG (v mene spoločnosti Atlantic Records

Jedenásťnásobný víťaz a 27x nominovaný na cenu GRAMMY, Bruno Mars je uznávaný spevák, skladateľ, producent a hudobník s ikonickými hitmi ako „The Lazy Song“, „That’s What I Like“, „Just The Way You Are“, „24K Magic“, „Locked Out Of Heaven“, a „When I Was Your Man“. Jeho legendárne dielo zahŕňa aj trhové albumy ako Doo-Wops & Hooligans, Unorthodox Jukebox a 24K Magic, ako aj spolupráce určujúce éru ako „Uptown Funk“ s Markom Ronsonom, „Finesse“ s Cardi B a „Nothin‘ On You“ s B.o.B.

Navždy klasický, ale mimoriadne inovatívny Bruno pokračuje v redefinícii hudby, štýlu a populárnej kultúry, pričom posúva hranice popu, R&B, funku, soulu, hip-hopu a tanca a zostáva rovnako vplyvným ako kedykoľvek predtým.

Viac o téme: #Anderson .Paak #brunomars #novinka #silksonic #singel #Skate