Jennifer Hudson a Black Eyed Peas prinášajú lásku v novom songu “The Love”

The Love“ je vlastne prerobená verzia singlu „Where is the Love“, ktorý vydala skupina Black Eyed Peas ešte v roku 2003. Jeho posolstvom je upozorniť na policajnú brutalitu a systematický rasizmus, interpreti zároveň vyzývajú občanov Spojených štátov, aby išli voliť.

„Žijeme v dobe, v ktorej každý z nás musí zvýšiť hlas. Hlasujeme za oveľa viac ako za budúcich vodcov našej krajiny, hlasujeme za budúcnosť našich občanov a za spravodlivosť a práva, ktoré sa príliš často považujú za samozrejmosť. Toto je budúcnosť, ktorú by sme radi videli. Dúfam, že každý, kto môže hlasovať, je inšpirovaný tým, aby bolo jeho hlas počuť,“ povedal spoluzakladateľ skupiny Black Eyed Peas a spevák will.i.am.

Sprievodné video kombinuje zábery protestov, pracovníkov pripravujúcich sa na pandémiu koronavírusu a ďalšie zábery na kandidátov prezidentských volieb, zatiaľ čo Black Eyed Peas a Hudson spievajú na bielom pozadí. V skladbe sú použité útržky z kandidátky na prezidenta Demokratickej strany Joa Bidena, ktoré Hudson prespievala. „The Love“ je však nezávislý projekt vytvorený v spolupráci s americkými aktivistami a nie je súčasťou žiadnej politickej kampane.


Black Eyed Peas

Viac o téme: #blackeyedpeas #jenniferhudson #novinka #remake #song #thelove