Ozuna, Sia a Doja Cat vás pozývajú na párty pod hladinou mora

Singel „Del Mar“ vyšiel ešte v septembri, teraz uzrel svetlo sveta už aj videoklip. Režíroval ho Venezuelčan Nuno Gomes, v klipe predstavuje Ozuna a Doju Cat pod morom, a kde sa k nim Sia neskôr pripojí ako hologram morskej panny. Pre samotnú Siu je to prvá pieseň, ktorú spieva v španielčine, a poznamenala, že je to niečo úplne odlišné od toho, čo sme doteraz počuli počas jej hudobnej kariéry.

Singel vyšiel na Ozunovom štvrtom štúdiovom albume ENOC. „Pieseň potrebovala pozitívnu energiu a lásku, Sia a Doja Cat ju tam určite dali. Nahrávky vokálov mi poslali za 24 hodín, čo je rekord, pretože každý, s kým som doteraz spolupracoval potreboval na to tak dva-tri týždne. Keď mi poslali nahrávky, povedali, že nech chcem s nimi urobiť čokoľvek, mám to spraviť, lebo pieseň bude aj tak hitom,” reagoval Ozuna na otázku, ako sa mu s interpretkami spolupracovalo.

ENOC je letná odysea s dvadsiatimi skladbami. Obsahuje hity ako „Despeinada” a „Caramelo”, označený za jednu z najlepších popových skladieb roku 2020.
„Album ENOC pre mňa znamená veľa, pretože je odrazom hudobnej podstaty, ktorá znamenala začiatok mojej kariéry, ale zahŕňa aj to, čo som sa vo svojej kariére naučil, keď som mohol cestovať po svete,“ vysvetľuje portorikánska superhviezda.
Okrem spolupráce so Siou a Doja Cat sú na albume uvedené aj mená ako Daddy Yankee, J Balvin, Karol G, Wisin, Nicky Jam a duo Zion & Lennox.


The Orchard Music, Aura Music Corp.); Kobalt Music Publishing, LatinAutorPerf, LatinAutor

Viac o téme: #delmar #dojacat #novinka #Ozuna #sia #singel