Love Island: Moderátorkou reality šou plnej lásky je Nikol Moravcová

Lukáš Kočišek, PR oddelenie skupiny Markíza

Veľkolepá česko-slovenská verzia celosvetovo úspešnej reality šou Love Island odštartuje na VOYO už 19. septembra 2021, na svoje si však prídu aj diváci televízií Markíza a Doma.

Už od nedele 19. septembra 2021 si diváci na Slovensku aj v Česku budú môcť vychutnávať úplne novú reality šou Love Island, ktorá zaznamenala po celom svete fenomenálny úspech.

Skupina mladých ľudí zo Slovenska a Česka si bude v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra 75 000 eur, je jasné, že o zábavu bude postarané.

Diváci budú môcť v „priamom prenose“ sledovať, ako súťažiaci zahoria vzájomnými citmi so všetkými vzostupmi a pádmi, so všetkými emóciami, ktoré so sebou láska prináša. V každej epizóde sú ich vzťahy testované, pretože tomu, kto nie je spárovaný alebo je spárovaný len účelovo, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť. Love Island je poriadne horúca reality šou plná zábavy, slnka, romantiky a hľadania lásky v raji!

Love Islandom bude divákov sprevádzať známa česká moderátorka, herečka, blogerka a influencerka Nikol Moravcová: „Veľmi sa teším na koncept tejto šou, pretože takýto formát na obrazovkách doteraz ešte nebol, a som sama zvedavá na to, čo nás čaká.“

Nikol verí, že v tejto šou je možné nájsť životného partnera: „Ja sama som s manželom hľadala šťastie alternatívnou cestou. Myslím si, že táto cesta, ako nájsť lásku, je lepšia, ako pasívne sedieť doma. Rozhodne našim účinkujúcim veľmi fandím. Je to, samozrejme, o odvahe, o tom nabrať silu, pretože vo vile na Kanárskych ostrovoch sa odhalí veľa z osobnosti toho daného človeka.“

Milióny mladých ľudí po celom svete túto šou skrátka milujú. A počas vysielania už niekoľko ľudí vo vile skutočne našlo svoju spriaznenú dušu, s ktorou zostali ešte dlho po skončení relácie, niektorí sa dokonca vzali a majú deti.


Televízia Markíza

Reality šou vzniká v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Paprika Studios, ktorá pre TV Markíza vyrába napríklad aj seriálový megahit Pán profesor. Formát je určený primárne pre streamovaciu službu VOYO, s časovým odstupom však bude nasadený aj do vysielania televízií Markíza a Doma.

Viac o téme: #loveisland #realityshow #VOYO