Meduza vydala nový singel „Paradise“ v spolupráci s írskym spevákom Dermotom Kennedym

Talianske produkčné trio Meduza vydalo novú skladbu „Paradise“, sólo v nej dostal írsky spevák Dermot Kennedy. Singel je o hľadaní seba samého, o tom, že sa človek bojí roztiahnuť krídla a ísť vpred.

Produkčné trio Meduza sa skladá z Luca de Gregorio, Mattia Vitale a Simone Giani. Najznámejší sú vďaka svojej prelomovej piesni „Piece of Your Heart“ z roku 2019, ktorá bola spoluprácou s britským produkčným triom Goodboys. Hneď po vydaní sa držala vysoko v rebríčku jednotlivcov, nakoniec bola nominovaná na cenu Grammy, kde vyhrala za najlepšiu tanečnú nahrávku. Meduza sa venuje predovšetkým žánru house, vznikli v roku 2019, avšak na svojom konte majú niekoľko známych a úspešných skladieb. Dermot Kennedy je írsky spevák, skladateľ a hudobník. Preslávil sa singlom „Outnumbered“ z roku 2019 a „Giants“ z roku 2020. Jeho debutový album vyšiel 4. októbra 2019.

Text skladby je o chalanovi, ktorý sa bojí skúšať niečo nové, roztiahnuť krídla a ísť vpred, chce aby mu s tým strachom niekto pomohol a bol pri ňom ako opora, je to predovšetkým o hľadaní samého seba, snaží sa nájsť svoj raj. Klip piesne je zrkadlom textu, dvaja mladí ľudia v ňom hľadajú raj, skúšajú nové veci a navzájom si pomáhajú.


UMG (v mene spoločnosti Universal-Island Records Ltd.); Concord Music Publishing

Viac o téme: #dermotkennedy #Meduza #novinka #Paradise #singel