Miniséria „Dug Days“ nám prináša dobrodružstvá psíka Duga z animovaného filmu „Up“.

Collider com

Disney + vydala prvý trailer pre spinoff minisériu „Dug Days“ k animovanému filmu „UP“. Trailer prichádza včas, aby si uctil Medzinárodný deň psov novými zábermi najpriateľskejšieho psieho spoločníka Pixaru.

V upútavke sa Dug usadil vo svojom novom živote ako Carlov maznáčik a snaží sa prispôsobiť pravidlám svojho nového pána. Krátko na to sa objaví aj Russell, ktorý si užíva Dugove pokusy prenasledovať jednu z veveričiek, ktoré ho tak ľahko rozptyľujú. Je rovnako „good boy“ ako kedykoľvek predtým, aj keď vyhrabáva Carlove azalky.

„Dug má čisté srdce – je to dobrá duša. Myslím si, že ľudia si túto časť Duga užívajú,“ hovorí Peterson. „Navyše, ľudia milujú svojich psov. Vynaložili sme maximálne úsilie, aby sme do správania psov začlenili pravdu, aby v Dugovi videli svojich vlastných psov.“


Pixar

Seriál predstavuje najnovšiu sériu spinoffov, ktoré Pixar vyrobil pre Disney+, počnúc filmom „Monsters at Work“, ktorý mal premiéru v júli. Štúdio taktiež oznámilo nemenovaný Cars spinoff, označovaný ako „Lightning McQueen and Mater on a road trip across the country,“, ktorý sa má začať na jeseň roku 2022. Taktiež odhalil prípravu nového originálneho seriálu „Win or Lose“ o stredoškolskom softbalovom tíme, ktorého premiéra je naplánovaná na jeseň roku 2023.

Miniséria „Dug Days“ debutuje na Disney+ 1. septembra.

Viac o téme: #Disney #dugdays #miniséria #spinoff #Up