Ariana Grande začína novú životnú etapu songom „Off the table“

Ari posledné roky nemala veľmi šťastné obdobie. Prešla si rozchodom s Petom Davidsonom a smrťou bývalého priateľa Maca Millera, ale postupom času našla šťastie u nového priateľa Daltona Gomeza. Speváčka všetok svoj smútok a nájdenú lásku vložila do svojho nového albumu „Positions“ a „Off the Table“ je jednou z piesní odkazujúcich začiatok tejto novej éry.

Duet, na ktorom spolupracovala so spevákom The Weeknd ponúka intímny pohľad na proces “liečenia” Grande. Väčšina songov z nového albumu “Positions” sa zdá byť o jej novom priateľovi Daltonovi Gomezovi a o tom, ako sa ich vzťah postupne vyvíjal. Ale jej bývalá láska, zosnulý Mac Miller, sa na album dostala tiež. V piesni „Off the Table“ sa Grande potýka s tým, či je pripravená pokračovať a nadviazať vážnejší vzťah (pravdepodobne s Gomezom) po strate Millera.

Grande a Miller sa rozišli v roku 2018 po tom, čo spolu chodili dva a pol roka. Obaja boli dlhoroční priatelia a Grande neskôr na twitteri uviedla, že Millerove problémy s užívaním návykových látok spôsobili, že vzťah bol skutočne toxický. „Nie som opatrovateľka ani matka a žiadna žena by nemala mať pocit, že to tak má byť,“ napísala v máji 2018. „Starala som sa o neho a roky som sa modlila za jeho rovnováhu. Budem sa zo srdca modliť aj naďalej, aby to všetko pochopil a aby to urobila aj ktorákoľvek iná žena v tejto pozícii.“ V septembri toho istého roka Millera našli v jeho dome v Los Angeles bez známok života.

Pieseň začína slovami: „Budem niekedy milovať rovnako rovnako? Budem niekedy milovať niekoho tak, ako som to robila pri tebe?” V jednom verši Ariana spieva o svojom zmätku: „Nemusím byť ešte celkom uzdravená alebo pripravená…” The Weeknd spieva o tom, že je ochotný počkať, kým sa bude cítiť pripravená – možno niečo, čo Gomez urobil v počiatočných fázach ich vzťahu.


UMG (v mene spoločnosti Ariana Grande LP6); UMPG Publishing

Viac o téme: #arianagrande #duet #novinka #offthetable #song