Spevák Harry Styles zverejnil po roku videoklip ku skladbe „Golden“

Anglický spevák Harry Styles z One Direction zverejnil nové hudobné video ku skladbe „Golden“. Na slovenskom Youtube sa video umiestnilo na dvanástej priečke a postupne s narastajúcimi zhliadnutiami stúpa vyššie.

„Golden“ je piesňou speváka Harryho Stylesa z jeho druhého albumu „Fine Line“ z roku 2019. S napísaním singlu mu pomáhal Mitch Rowland, Tyler Johnson a Kid Harpoon, produkciu a koprodukciu zabezpečili Johnson a Harpoon.

Fanúšikovia One Direction sú nadšení, pretože chlapci zo skupiny vydávajú jeden singel za druhým. Niall Horan začiatkom roku 2020 nahral svoj druhý album „Heartbreak Weather“, Louis Tomlinson vydal svoj debutový sólový album „Walls“, druhý album Harryho Stylesa síce vyšiel už minulý rok, ale stále je na vysokých priečkach v počúvanosti.

Video ku skladbe je natočené v Taliansku, pozdĺž pobrežia Amalfi, režíroval ho Ben Turner a Gabe Turnar. Začína prechádzajúcim tunelom a ďalej pokračuje behom po talianskych uličkách. Harry Styles si vo videu užíva všetko, čo mu slnečné pobrežie ponúka. Spevák z One Direction spustil svoj druhý album skladbou „Lights Up“ už minulý rok v októbri. Nasledujúce single „Adore You“ a „Watermelon Sugar“ sa stali hitmi a dostali sa do 100 najlepších skladieb v rebríčku skupiny Rolling Stone. Harry Styles musel na jar kvôli pandémii odložiť svoje koncerty po Európe, tie sú predbežne preložené na začiatok februára budúceho roku.


SME (v mene spoločnosti Columbia); LatinAutor – PeerMusic, LatinAutor – UMPG, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA – UBEM, CMRRA, BMI – Broadcast Music Inc., UMPG Publishing, Pulse Recording (music publishing), ASCAP, UMPI a spolky vlastníkov práv na hu

Viac o téme: #Golden #harrystyles #klip #novinka #onedirection #spevák