Walt Disney predstaví v marci filmovú novinku „Raya a posledný drak“

Walt Disney Animation Studios prináša nový animovaný film „Raya a posledný drak,“ premiéra je naplánovaná na 12. marca 2021. Prvá neverejná ukážka bola odhalená počas minulého roka na D23 Expo, diváci z toho boli nadšení. Pôvodný dátum vydania bol naplánovaný na november tohto roka, avšak kvôli pandémii koronavírusu sa premiéra posunula.

„Raya a posledný drak,“ hovorí príbeh o hrdinke a bojovníčke menom Raya, ktorej hlas požičala herečka Kelly Marie Tran. Raya sa vydáva na dlhú cestu, aby našla posledného draka Sisu, ktorý stratil svoje schopnosti a premenil sa na človeka, musí nájsť hrozivé Druuny, ktoré od pradávna ohrozujú ich svet. Počas celej výpravy jej pomáha zvierací pomocník Tuk Tuk.

Film je od tvorcov „Frozen „ a „Moana“, ktorá z časti pripomína svojím fantasy príbehom novú rozprávku „Raya a posledný drak.“ Rozprávka je zasadená do Juhovýchodnej Ázie. O vznik filmu sa postarali režiséri Don Hall a Carlos López Estrada. Scenár majú na starosti Adele Lim a Qui Nquyen.

Tešiť sa môžete na akčný animovaný film odhodlanej bojovníčky, plný súbojov a láskavosti. Hlavná hrdinka Raya ukazuje, aké dôležité je myslieť na druhých a pomáhať.


Walt Disney Animation Studios

Viac o téme: #2021 #novinka #rayaaposlednydrak #rozprávka #waltdisney