Lana Del Rey zverejnila prvý singel z pripravovaného albumu

Skladba „Let Me Love You Like a Woman“ vyšla 16. októbra 2020 ako hlavný singel z jej pripravovaného siedmeho štúdiového albumu Chemtrails over the Country Club. Americká skladateľka a speváčka pieseň napísala spolu s producentom Jackom Antonoffom.

„Nechaj ma ľúbiť ťa ako ženu, nechaj ma držať ťa ako dieťa, nechaj ma svietiť ako diamant, nechaj ma byť tým, kým mám byť. Rozprávaj sa so mnou v básňach a piesňach, nenechaj ma zatrpknúť, „ spieva jemne nad klavírom. Spolu s piesňou bolo na YouTube vydané aj hudobné video. Vo videu sa nachádzajú klipy Del Rey s jej rodinou a priateľmi, ktoré sú obmieňané s videozáznamami jej spevu v aute. Videoklip režírovala a strihala sama Del Rey a odvtedy zaznamenala viac ako dva milióny zhliadnutí. Fanúšikovia objavili túto skladbu na Spotify skôr, než Del Rey oficiálne potvrdila vydanie piesne.

Album mal pôvodne vyjsť ešte v septembri, fanúšikovia si však naň ešte budú musieť počkať. „Keďže vinylový proces trvá 11 týždňov, môže to byť napríklad 7. januára,“ povedala uznávaná speváčka. Minulý mesiac debutovala ako autorka svojou knihou Violet Bent Backwards Over the Grass. Začiatkom tohto roka ohlásila svoju druhú knihu Behind the Iron Gates – Insights From an Institution, ktorá predbežne vyjde v marci.


UMG (v mene spoločnosti Polydor Records)

Viac o téme: #album #americkaskladatelka #lanadelrey #novinka #singel #speváčka