Ondrej Jurišta z Navždy Mladí ohlasuje prvý singel OLLIE!

Ondrej Jurišta z kapely Dornkappel spoluzaložil vydavateľstvo Navždy Mladí a ohlasuje prvý singel. Po albume Introvert/Extrovert a po veľkom hudobníckom albume Requiem, prichádza s novými singlami a prvým z nich je Ollie, ktorý dostal hneď aj veľmi originálny vizuál. Videoklip ku skladbe Ollie zachytáva partiu mladých skejterov, ktorí si vychutnávajú jazdu po nábreží Dunaja. Túto atmosféru vynikajúco zachytil Misha Pekarik svojimi streleckými zábermi. O réžiu sa taktiež postaral Misha s Ondrejom.

„Ollie som napísal pre všetkých skejterov, ako takú oslavnú hymnu na skateboarding. Samozrejme, ako vždy, som sa snažil ísť textom do hĺbky a myslím, že každý v tom nájde ten odkaz.” hovorí Ondrej Jurišta. Singlom Ollie štartuje na hudobnej scéne aj nový Navždy Mladí label, kde sa postupne začnú objavovať aj noví interpreti.

„Som strašne hrdý na všetkých chalanov, ktorí mi pomáhali zrealizovať svoj sen, postavili sme krásne štúdio v Bratislave, kde vznikajú aj práve teraz štukové refrény!“ prezrádza Ondrej. A nielen to. Počas rokov, kedy sa na chvíľu odmlčal na scéne, sa Ondrej zdokonalil aj v tvorbe videoklipov, a tak sa fanúšikovia majú na čo tešiť.


©️ 2020 Navždy Mladí label

Viac o téme: #Dornkappel #navzdymlad #OLLIE #ondrejjurista