Animovaný film The Croods bude mať pokračovanie!

„The Croods: A new Age“ alebo len jednoducho „The Croods 2“ je pripravovaný americký, počítačovo animovaný, dobrodružno – komediálny film. Je produkovaný spoločnosťou DreamWorks Animation a distribuovaný spoločnosťou Universal Pictures.

Nedá nám nespomenúť, že vo filme sa v hlavných úlohach predstavia známe hlasy Nicolasa Cagea, Emmy Stone, Ryana Reynoldsa, Catherine Keenerovej, Clarka Duka, Cloris Leachman a mnoho ďalších.

Druhá časť animáku je o prehistorickej rodine The Croods, ktorá sa na obrazovky vracia k svojim starým nezmyslom v novom, nebezpečne zvláštnom svete. Režíruje ju Joel Crawford podľa scenára Dana Hagemana, Kevina Hagemana, Paula Fishera a Boba Logana.

V septembri 2020 bolo oznámené, že skladateľ Mark Mothersbaugh skomponoval hudbu pre pokračovanie a nahradil Alana Silvestriho, ktorý urobil originál. Animovaný film mal mať premiéru už pred niekoľkými mesiacmi, no kvôli pandémii sa výroba filmu presunula. The Croods 2 by mal mať v USA kinopremiéru 25. novembra 2020 vo vydavateľstve Universal Pictures.


KinoCheck International, Universal Pictures

Viac o téme: #aminovanyfilm #animák #film #Krúdovci2 #rodinnyfilm #thecroods-anewage