Skutočný príbeh rozohrávača amerického futbalu Kurta Warnera uvidíte vo filme AMERICAN UNDERDOG.

Život z neho urobil smoliara. Viera z neho urobila šampióna. Film American Underdog zachytáva skutočný príbeh Kurta Warnera, ktorý sa zo skladníka v supermarkete stal dvojnásobným obrancom NFL MVP a Super Bowl MVP.

Cesta Kurta Warnera k jeho kariére je považovaná za jeden z najväčších príbehov v histórii NFL. Životopisný, športový a dramatický film majú na svedomí dvaja americký režiséri Jon Erwin a Andrew Erwin. Postavu Kurta Warnera hrá americký herec Zachary Levi.

Príbeh sa sústreďuje na život Kurta Warnera (Zachary Levi), ktorý pracuje ako skladník v supermarkete. Má však oveľa väčší sen. Jeho veľkou túžbou je stať sa hráčom NFL, čo sa mu roky nedarí. Práve vtedy, keď sa to už rozhodne vzdať, veľká podpora od jeho manželky Brendy (Anna Paquin), rodiny, trénerov a spoluhráčov, mu pomôže vytrvať a zdolať všetky prekážky. Film ukazuje, že všetko je možné, ak máte vieru, podporu, rodinu a odhodlanie.


ONE Media

Jedinečný príbeh American Underdog uvidíte v kinách 25. decembra 2021. Nižšie nájdete trailer, ktorý zobrazuje náhľad na dlhú a neľahkú cestu šampióna.

Viac o téme: #americanunderdog #kurtwarner #NFL #skutocnypribeh #zacharylevi