Veľkolepá šou „Tvoja MINI tvár znie povedome“ sa vracia aj s hviezdnou porotou.

PR oddelenie skupiny Markíza

Talentovaní detskí zabávači už onedlho ovládnu obrazovky televízie Markíza. Celých päť stredajších večerov bude od 27. októbra patriť veľkolepej zábavnej šou s názvom Tvoja MINI tvár znie povedome.

„Detský špeciál našej populárnej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, rozhodli sme sa preto všetkých fanúšikov tohto skvelého formátu potešiť celou samostatnou sériou. Opäť sa tak budú môcť na vlastné oči presvedčiť, že aj malí zabávači dokážu urobiť obrovskú šou,“ vysvetľuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Kým v jarnom špeciálnom vydaní šou Tvoja MINI tvár znie povedome súťažili detské hviezdy, alebo potomkovia populárnych osobnosti, teraz sa divákom predstavia zatiaľ ešte mediálne neznámi, avšak mimoriadne talentovaní chlapci a dievčatá, ktorí vzišli z castingu otvoreného pre širokú verejnosť. V šou bude vystupovať sedem stálych súťažiacich vo veku od 7 do 13 rokov a doplní ich vždy jedno špeciálne číslo, v ktorom sa zakaždým predvedie iné dieťa.

Vďaka šikovným rukám profesionálnych maskérov sa malí súťažiaci doslova prevtelia do kože svetoznámych aj slovenských popových hviezd a predvedú, ako by vyzerali v mini vydaní. Zachovaný ostáva aj charitatívny rozmer šou, víťaz každého kola bude mať možnosť venovať finančnú výhru na dobročinné účely.

Každému zo stabilných siedmich súťažiacich sa bude počas celého priebehu šou venovať jeho osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy, speváckou poradkyňou bude aj tentoraz Jana Daňová a tanečným koučom Miňo Kereš.

Výkony súťažiacich bude hodnotiť tentoraz trojčlenná hviezdna porota, do ktorej zasadnú ostrieľaní matadori, obľúbený spevák Mário „Kuly“ Kollár a skvelá herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, ku ktorým sa pridá moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová. Tá si priazeň divákov získala už v jarnom špeciálnom vydaní šou Tvoja MINI tvár znie povedome. Chýbať nebude ani skúsený a pohotový moderátor Martin Nikodým, kreatívnym producentom a režisérom projektu je Pepe Majeský.

Tvoja MINI tvár znie povedome štartuje na obrazovkách TV Markíza už v stredu, 27. októbra 2021, so začiatkom o 20:30 hod.

Viac o téme: #Markíza #show #tvojaminitvarzniepovedome