Vypočujte si odvážny song „34 + 35“ od Ariany Grande

30. októbra vydala Ariana Grande svoj šiesty štúdiový album “Positions”. V ten istý deň zverejnila aj lyrics video k druhému singlu z nového albumu s názvom „34 + 35“. Zatiaľ čo v iných songoch sa nostalgicky obzerá za minulosťou a bývalými vzťahmi, “34 + 35” je trochu explicitnejší. Song je o sexuálnom živote Grande s jej priateľom Daltonom Gomezom. Názov a refrén piesne odkazujú na pozíciu 69, zatiaľ čo zvyšok jej textu obsahuje sexuálne slovné hračky.

Ariana sa podelila o nahliadnutie do procesu písania skladby. „Myslím si, že je to smiešne, také vtipné a hlúpe. Vypočuli sme si beat a opýtala som sa: ‚Aká je najšpinavšia možná lyrika, ktorú by sme k tomu mohli napísať?’ uvádza. Text je napriek jeho obsahu prepracovaný, o čom svedčí aj fakt, že sa na ňom podieľalo deväť autorov. Linku „Just gimme them babies“ navrhol skladateľ Scott Nicholson ako vtip na dokončenie prvého verša, ale páčila sa jej natoľko, že sa skončila vo finálnej verzii. Zemetrasenie spomínané v treťom verši („Susedia kričali: ‚Zemetrasenie!’ 4,5) bolo založené na skutočnom zemetrasení o sile 4,5 stupňa, ku ktorému došlo v južnej Kalifornii v septembri 2020.

Ariana Grande začala na „34 + 35” pracovať ešte v roku 2019 a dokončila ju v septembri 2020 potom, ako sa rozhodla, že ju tiež zaradí na album. Speváčka taktiež uviedla, že sa spočiatku obávala že by skladba odviedla pozornosť od zraniteľnosti a sladkosti, ktorá charakterizuje zvyšok albumu. „Bola som veľmi nervózna, ale milujem tú pieseň a zvukovo je to jedna z mojich najobľúbenejších vecí, ktoré sme kedy urobili.“ dodáva.


UMG (v mene spoločnosti Ariana Grande LP6); UMPG Publishing, Reservoir Media (Publishing)

Viac o téme: #34 + 35 #arianagrande #novinka #Positions #singel