The Weeknd spieva prvýkrát po španielsky v piesni „Hawái”

Maluma a The Weeknd prekvapili fanúšikov nadchádzajúcou spoluprácou, keď v stredu 4. novembra zdieľali spoločnú fotografiu na sociálnych sieťach. O necelých 24 hodín neskôr zverejnili pieseň „Hawái“ aj s videoklipom. Ide o remix hitu “Papi Juancho”, ktorý Maluma vydal ešte v júli. 

„Vždy som obdivoval The Weeknd, takže táto spolupráca je pre mňa splnený sen,” uviedol kolumbijský spevák v tlačovom vyhlásení. „Je skutočný umelec, znie, ako by reggaeton spieval celý život. Dal piesni nový šmrnc a spieval po španielsky aj anglicky, čo je pôsobivé.“ The Weeknd odštartuje remix spevom v angličtine: „Takže teraz je tvojim nebom? Klameš sebe a jemu, aby som žiarlil.” 

Romantický song  rozpráva klasický príbeh o rozpade vzťahu odohrávajúci sa v modernej dobe Instagramu, kde príbeh, ktorý hovoríme a fotografie, ktoré zverejníme na sociálnych sieťach môžu klamať. Originálne hudobné video nakrútil renomovaný režisér Jessy Terrero zo spoločnosti Cinema Giants. Zobrazuje Maluma, ako sa háda so svojou priateľkou, ich rozchod, svadbu s iným mužom a prekvapivý zvrat deja. Remixové video, za ktorým tiež stojí Terrero, sa natáčalo v Los Angeles a sú na ňom obaja umelci.


SME (v mene spoločnosti Sony Music Latin); LatinAutorPerf, Sony ATV Publishing, BMI – Broadcast Music Inc., Warner Chappell, LatinAutor – Warner Chappell, LatinAutor – SonyATV, UMPG Publishing, Kobalt Music Publishing, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSI

Viac o téme: #Hawái #Maluma #theweeknd