Billie Eilish predstaví novinku ‚Therefore I am‘ na American Music Awards

Päťnásobná držiteľka ceny GRAMMY Billie Eilish vydala svoj nový singel, ktorý nazvala ‚Therefore I am‘. Skladbu sprevádza oficiálny hudobný videoklip z opusteného nákupného centra, ktorý si Billie režírovala sama. ‚Therefore I Am‘ nadväzuje na pieseň ‚my future‘, ktorú speváčka predstavila začiatkom roku svojím silným živým vystúpením pre Democratic National Comittee.

Po niekoľkých rušných mesiacoch plných písania, nahrávania a kampaní si Billie pre fanúšikov minulý mesiac pripravila prelomový celosvetový WHERE DO WE GO? THE LIVESTREAM. Ten obsahoval najmodernejšiu technológiu XR, ktorá dokopy spojila hudobných fanúšikov z celého sveta za účelom plne pohlcujúceho virtuálneho zážitku. Pomocou niekoľkých kamier, uhlov a 3D prostredia mohli diváci vstúpiť do Billinho sveta, kde predviedla úplný živý set a získať tak skutočne nevídaný virtuálny zážitok.

V nedeľu 22. novembra vystúpi Billie Eilish na pódiu American Music Awards s celosvetovou premiérou ‚Therefore I am‘. Je nominovaná na dve ceny: Obľúbený umelec – alternatívny rock a obľúbený sociálny umelec.


UMG (v mene spoločnosti Darkroom); Kobalt Music Publishing, UMPG Publishing

Viac o téme: #billieeilish #novinka #singel #thereforeiam