Katy Perry zverejnila remix inšpiratívnej skladby „Resilient”

Progresívny remix je výsledkom spolupráce s vychádzajúcou hviezdou Aitanou a priekopníkom elektronickej hudby DJom Tiëstom. „Resilient”  je taktiež súčasťou novej kampane s Coca-Colou, ktorú Katy spustila 17. novembra“Pre mňa je táto kampaň zameraná na rast. Myslím si, že pieseň ‚Resilient‘ na ňu nadväzuje, pretože musíme byť odolní, hlavne ako skupina. Milujem perspektívu jednoty, ktorú Aitana do piesne priniesla a to, aké posolstvo sa z nej vyvinie. Nie vždy ide iba o osobný rast, musíme rásť všetci spolu!“ uviedla Katy.

Skladba má priniesť nádej uprostred pretrvávajúceho chaosu a neistoty v roku 2020. “Viem, že to bol náročný rok, ale cez to všetko mi ukázal definíciu slova ‚resilient‘ (odolný).” napísala speváčka na Twitter.

Pôvodná verzia skladby vyšla na jej šiestom štúdiovom albume „Smile”, ktorý vyšiel tento rok v auguste. Animovaný klip k piesni sleduje životný cyklus stromu a zároveň zrkadlí život a kariéru speváčky. „Som odolná, plná kvetinových okamihov. Nenechám sa obmedzovať betónom, budem sledovať, ako tento strom rastie priamo v trhlinách,“ spieva vo videu. Vizuál obsahuje narážky na jej staršie singly, napríklad lietajúcu igelitovú tašku s nápisom „Cítiš sa niekedy ako ja?“ ako odkaz na jej hit „Firework“ z roku 2010. V klipe sa objavuje aj Katy ako začínajúca hudobníčka, na konci videa strom rozkvitne a Katy sa stáva mamou. Na rukách drží svoju dcéru Daisy Dove, ktorá sa narodila deň pred vydaním albumu 27. augusta. Speváčkin partner Orlando Bloom sa tak stal dvojnásobným otcom.


UMG (v mene spoločnosti Capitol Records (CAP)

Viac o téme: #Aitana #daisydove #djtiesto #katyperry #Resilient #Smile