Pieseň „On Me“ k filmu Scoob spojila troch spevákov

Na soundtracku k animovanému filmu Scoob spolupracovali traja speváci. Pieseň bola uvedená už v máji tohto roka. Pieseň sa volá „On Me“ a je pre film zameraný na priateľstvo. Jej texty sľubujú podporu a lásku bez ohľadu na to, čo sa stane.

Americký spevák a skladateľ Thomas RhettKane Brown sa spojili so speváčkou Avou Max, aby vytvorili úvodnú pieseň k rozprávke Scooby-Doo, Scoob. Animovaný film sleduje Shaggyho, Scooby-Doo a zvyšok ich partie – Daphne, Freda a Velmu. Snažia sa chytiť strašidelného psa a zastaviť tak spôsobenie globálnej psej apocalypsy. Avšak počas svojej misie narazia na tajné dedičstvo a Scooby-Doo objaví svoj osud.

Rozprávka mala premiéru 15.mája prostredníctvom videa, nakoľko sa premiéra v kine nemohla konať kvôli pandémii Covid-19.

Thomas Rhett je skladateľ country hudby, vydal štyri štúdiové albumy. Posledné dva albumy v rokoch 2017 a 2019 boli nominované na cenu Grammy za najlepší country album. Kane Brown sa prvýkrát dostal do povedomia verejnosti prostredníctvom sociálnych médií. V júni 2015 vydal svoje prvé EP s názvom Closer a po ňom nasledoval nový singel „Used to Love Sober“ v októbri 2015.

Speváčka Ava Max sa vydala na spevácku kariéru už počas detstva. V roku 2016 podpísala zmluvu s vydavateľstvom Atlantic Records, kde v auguste 2018 vydala pieseň „Sweet but Psycho“. Stala sa prelomovým singlom, kedy sa umiestnila na prvom mieste v 22 krajinách.


Ava Max

Viac o téme: #animovanyfilm #avamax #kanebrown #pieseň #rozprávka #song #thomasrhett