Speváčka RAYE boduje s novým hitom „Love Of Your Life“

Anglická speváčka RAYE vydala pieseň „Love Of Your Life“. Pieseň predstavuje vyrovnanie s traumou a zranením, ktoré ste kedy zažili a uvedomenie si, že sa cítite pripravený zmeniť negatíva na pozitíva, a vďaka nim rásť a posúvať sa vpred.

Pieseň je poslednou na zozname v projekte Euphoric Sad Songs, piesne v ňom skúmajú cyklus smútku. Single by mali posúvať speváčkinu kariéru dopredu. Klip režírovala režisérka a producentka Saorla Houston. Tá sa vyjadrila, že pomocou videa chcela nasimulovať kúzlo a napätie potenciálnej novej lásky vytvorením série snov.

Speváčka RAYE bola počas celého roka na vrchu rebríčka s piesňami „Secrets“, „Tequila“ a „Natalie Don´t“. Napísala piesne pre umelcov ako John Legend, Major Lazer, Ellie Goulding, Khalid. Spolupracovala so svetovými skladateľmi a producentmi ako sú David Guetta, Jin Jin a ďalší. Je tiež spoluautorkou nového albumu inšpirovaného Liom Kingom.

Speváčka RAYE je známou tvárou módy Flannels a Converse, vypredala koncerty v Village Underground and Heaven, minulý rok podporila Khalida na jeho turné po Veľkej Británii a Európe.

Song je vonku týždeň a fanúšikovia pod videom píšu povzbudivé komentáre. „Vždy si na ňu spomeniem, že napísala hit s názvom Natalie Don´t, s touto skladbou sa stala hudobnou legendou,“ napísal jeden z fanúšikov pod video na YouTube.


UMG (v mene spoločnosti Polydor Records)

Viac o téme: #loveofyourlife #novinka #pieseň #RAYE #song