DC Comics prináša do kín ďalšie pokračovanie známeho filmu – Wonder Woman

Presúvame sa v čase do 80. rokov, v časoch kedy sa na plátnach Wonder Woman stretáva s dvoma úplne novými nepriateľmi: Maxom Lordom a The Cheetah. Celý názov filmu DC Comics stanovil ako Wonder Woman 1984. Ak to z názvu nie je zjavné, pokračovanie sa bude odohrávať v roku 1984, čo je veľký skok od prvého filmu, ktorý sa odohrával v roku 1918 – aj keď sme Wonder Woman medzitým videli v moderných časoch vo filmoch Batman v Superman a Justice League.

Jenkins uviedla, že si tento rok vybrala z „veľmi konkrétneho dôvodu“: „Mám pocit, že sa v tomto časovom období nachádza niečo zvláštne, niečo, čo je tak spojené s tým, kde sa momentálne nachádzame vo svete, že je to v tejto dobe proste muselo byť stanovené.“

Zo slov Charlesa Rovena sme zistili, že film by vlastne ani nemal byť pokračovanie, skôr samostatný film. Producent Charles Roven uviedol, že skutočne ide o „ďalšiu iteráciu“ filmu Wonder Woman, pričom film rozpráva „úplne iný príbeh“ v porovnaní s tým prvým. Vzhľadom na to, že film bol odložený už niekoľko krát, zatiaľ je očakávaný dátum na 25. Decembra 2020.

Ak ste boli fanúšikmi prvého filmu, možno vás poteší, že legendárne neviditeľné tryskové lietadlo Wonder Woman by sa dokonca mohlo tiež objaviť vo filme, ak nám to trailer naznačuje správne.


Warner Bros. Pictures

Viac o téme: #dccomics #film #kino #wonderwoman #WW84