Vypočujte si novinku od speváčky Tones And I „Fly Away“

Austrálska speváčka a skladateľka Toni Watson známa pod umeleckým menom Tones And I vydala novú pieseň s názvom „Fly Away“.

Speváčka sa preslávila vďaka skladbe „Dance Monkey,“ ktorú vydala v roku 2019 v albume The Kids Are Coming.  Skladba bola v hitparáde 51 týždňov a teraz prišla s novou skladbou, ktorá by mohla lámať podobné rekordy. Speváčka napísala singel počas karantény, ktorú trávila v domácou Melbourne. „Fly Away“ je o prenasledovaní svojich snov, dosiahnutí cieľov a o realite, ktorá s nimi súvisí.“Mala som sen, že jedného dňa jednoducho odletím,“ spieva Tones And I v novom singli.

Speváčka sa ku skladbe vyjadrila, že je inšpirovaná tým, ako si myslela, že sa bude cítiť, keď bude snívať, oproti tomu, ako sa skutočne cíti. Vo videoklipe sú ľudia všetkých vekových kategórií z rôzneho prostredia, ktorí si užívajú najkrajšie chvíle života.

Potom ako videla hit „Dance Monkey“ sa jej otvorila spevácka kariéra. „Ani som si nemyslela, že moja hudba je dosť dobrá na to, aby sa dostala do rádia v Austrálii,“ povedala ľudom. Speváčka Tones And I tiež povedala, že napísanie tejto piesne jej dodalo oveľa väčšiu platformu, ako by mala inak.


WMG, SME (v mene spoločnosti Atlantic Records)

Viac o téme: #flyaway #hudobnanovinka #speváčka #tonesandi #toniwatson