Dominika Mirgová pokrstila spustenie predpredaja albumu „Noačo?!“ novým videoklipom „Ja“!

 

Nečakane, ale o to väčšie prekvapenie pre svojich fanúšikov pripravila speváčka a textárka Dominika Mirgová novým videoklipom „JA“. Novým vizuálom, tak pomysliteľne pokrstila svoj album „NOAČO?!“, ktorý je aktuálne v predpredaji na shop.rukahore.

Dominika už dávno dokázala, že na hudobnej scéne jej právom patrí miesto. Jej posun od albumu k albumu vidno v každej skladbe, či videoklipe. Nový album „NOAČO?!“ dokonca dostal aj špecifický cover, na ktorý nie sme až tak zvyknutí u Dominiky.

„Keďže stále bola moja tvár ústredná, rozhodli sme sa pre iný štýl, a dali sme na titul albumu kresleného avatara od Lujzy Dubravickej, ktorá mi vytvorila postavu ešte ku klipu „MILLY“. A myslím, že to skvelo vystihuje názov samotného albumu aj s tou „miLLou“ grimasou“, objasňuje speváčka.

Minulý týždeň spustila speváčka predpredaj k spomínanému albumu, kde sa nachádza 14 trackov, z toho 7skladieb obsahuje mená ako TINA, REFEW, MAJSELF, MIŠO BILY, ČIS T, MIRGA st., ŠORTY či samotný výkonný producent albumu „NOAČO?!“ Adam „ADISS“ Miščík. O mix master celého albumu a aktuálneho klipu „JA“ sa postaral Marek Šurin, réžiu a strih sa zhostil Dominikin dvorný producent Adiss z Overground Art.

„Videoklip sme naplánovali len minulý týždeň, ale pilotná skladba ku albumu mala ísť s TINOU a songom „NOAČO?!“. Nakoniec sme sa rozhodli, že ako prvý vizuál pôjde ku tracku „JA“ lebo je to taká moja osobná výpoveď a žánrovo je pestrejšia. Som tam iná, než sú na mňa ľudia zvyknutí. „MILLY“ bola taká frajerská, pre niekoho možno drzá, ale stále som to ja, len som chcela povedať to, čo som si predtým nedovolila. Ľudia radi súdia a dávajú nálepky, že si matka, manželka, žena a toto smieš a toto nie… Preto som sa rozhodla, že toto bude album pre mojich real fans. Sú tam skladby, kde absolútne neriešim, čo a kto si bude myslieť, poňaté sú mojím názorom na celú situáciu, čo sa mi deje. Tak ako „MILLY“ je odvážnejšia, tak „JA“ je zasa nežnejšia, ženskejšia a to ma práve na tomto celom baví. Ďakujem preto všetkým za podporu, práve to ma posúva vpred, že moje hudobné „JA“ má takú skvelú odozvu, pritom ako si plním svoje sny“, uzatvára Dominika.

 


DMirgovaLIVE

Viac o téme: #album #dominikamirgova #Ja #klip #Noačo?! #novinka