Lord of the Dance oslavujú 25. výročie uvedením novej show.

Ticketportal

Geniálny tanečník Michael Flatley vytvoril svoju tanečnú skupinu Lord of the Dance, založenú na tradičnom írskom tanci, v roku 1996. Už prvé vystúpenie 27. júla toho roku v Dubline zbúralo všetky doposiaľ zažité predstavy o tanečných show. Nasledovalo celkom 21 vypredaných predstavení v londýnskej Wembley a celosvetové turné.

„Všetci ti budú hovoriť nie, toto sa ti nemôže podariť! Vždy, keď niečo takéto počujem, viem že úspech už mám na dosah ruky.“

Tanečná šou Lord of The Dance sa stala tanečným fenoménom a najnavštevovanejším tanečným predstavením vôbec. Michael Flatley po celé roky – aj keď neskôr sám aktívne nevystupoval – dohliadal veľmi prísne na kvalitu pódiového spracovania, choreografie a výber samotných tanečníkov. Teraz, k 25. výročiu, pripravuje nestarnúci Flatley novú show. Jej podobu zatiaľ tají, no aj tak bola Slovenská republika jednou z prvých krajín, ktorá získala pre verných fanúšikov termín na rok 2022. Niet divu, Lod of The Dance totiž vystúpi na Slovensku už niekoľkýkrát a videlo ju doteraz tisícky divákov. Michael Flatley nasleduje svoj sen a bude to určite opäť nezabudnuteľný zážitok.


Michael Flatley’s Lord of the Dance

Nepremeškajte možnosť vidieť svetový formát Lord Of the Dance s novým programom 25. februára 2022 v bratislavskej Inchebe.

Viac o téme: #Incheba #koncert #lordofthedance #michaelflatley #podujatie