Komédia V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM sa objaví v slovenských kinách na Valentína.

Zuzana Matušová, Nunez NFE

Po úspechoch kinohitov Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť od produkčnej spoločnosti Nunez NFE prichádza na plátna kín tretí celovečerný film na motívy knižného bestselleru Evity Twardzik. Komédia V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM od režisérky Marty Ferencovej sa objaví v kinách počas valentínskeho týždňa, 17. februára 2022.

Sviatok zamilovaných prinesie na plátna kín príbeh partie štyridsiatnikov, ktorý nie je len o hľadaní lásky a šťastia, ale aj o sile priateľstva, v duchu hesla PRIATELIA SÚ RODINA, KTORÚ SI VYBERIEŠ. V hlavných úlohách sa predstavia slovenské i české herecké hviezdy a diváci tiež budú mať možnosť spoznať aj trio rumunských protagonistov.

Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojim šéfom Filipom (Martin Hofmann). Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život s prekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) a ich desaťročnými synmi – dvojičkami. Keď sa po rokoch nečakane neobjaví Elina bývalá láska Dávid (Ján Koleník) prechádza jej manželstvo ťažkou skúškou dôvery. Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová) druhýkrát oženil s mladšou Broňou (Dominika Morávková). Po skúsenostiach z predošlého vzťahu si neželá, aby jeho žena pracovala, tak Broňa robí všetko pre to, aby sa o jej pracovných aktivitách nedozvedel. Ela jej v tom pomáha. Spleť tajomstiev, ktoré majú medzi sebou nielen páry, ale aj samotní priatelia, sa začne ešte viac zamotávať, keď sa na Adrianu obráti premiérova manželka (Petra Vajdová) a chce svojho muža (Jaroslav Plesl) opustiť v čase predvolebnej kampane…


SME, BMG Rights Management (Europe) GmbH (v mene spoločnosti Sony BMG Music UK); UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA – UBEM, SOLAR Music Rights Management, LatinAutorPerf, UMPG Publishing, Sony ATV Publishing, CMRRA, UMPI, LatinAutor – SonyATV a spolky

Film je o reálnych a zároveň vtipných situáciách, ktoré prináša život. Komédia, v ktorej sa nájdeme všetci… Slovenská distribučná premiéra je naplánovaná na 17. február 2022. Film V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM do kín uvádza spoločnosť Continental.

Viac o téme: #akosamam #continentalfilm #komédia #vletetipoviem