Ďalší veľmi očakávaný film „Black Widow“ nám ukáže svoj život budúce leto.

Film je pokračovaním filmu Captain America: Civil War a prológom k filmu Avengers: Infinity War. SPOILER k Avengers Endgame… ak ste Endgame ešte nevideli a nechcete vedieť dôležitú časť z filmu, tak ďalej nečítajte.

Black Widow je ďalším trhákom od roku 2020, ktorý už mal byť vonku, ale bol opakovane oneskorený. O niečo viac bolí, že na sólový film so známou Scarlett Johansson už mnoho rokov čakajú fanúšikovia Marvelu. Čakanie na vydanie filmu je samozrejme prekazené pokračujúcou globálnou situáciou, ktorá oddialila jeho príchod aj po tom, čo bol už konečne vyrobený.

Áno, vieme, že Black Widow zomrela vo filme Avengers: Endgame (podľa Johanssonovej to bola jej prvá „aktívna voľba“ v Marvel Cinematic Universe), ale hviezda nám prisľúbila, že jej budúci film všetko fanúšikom vysvetlí.

To čo sa stalo v Endgame znamená, že sa nový film o Black Widow bude odohrávať v minulosti. Pôjde o akýsi dramatický film, ktorý predstaví Black Widow so svojimi blízkymi a prvý krát ju neukáže ako superhrdinku. Hovorí sa, že toto by mohla byť predzvesť ďalšieho filmu, v ktorom by sme mohli vidieť kedy sa Natasha Romanoff zmenila na Black Widow. 

Pre fanúšikov, ktorí vždy chceli vedieť o Black Widow viac a dostať sa jej pod kožu, to bude ideálny film. Zatiaľ je stanovený dátum premiéry na 7. mája 2021.


Marvel Entertainment

Viac o téme: #blackwidow #film #kino #marvelentertainment #movie #novinka #scarlettjohansson