Sandro Cavazza vydáva singel Shades In The Rain z nového EP

Sandro Cavazza sa inšpiroval tohtoročnou frustráciou a premenil ju v najšťastnejšiu a najhravejšiu zbierku piesní, akú kedy vytvoril, čo vyústilo do jeho druhého EP Weird & Talkative. Od buskovania v uliciach Los Angeles až po písanie piesní s najväčšími menami šoubiznise, vrátane spolupráce s Kygom a zosnulým Aviciim, je popový spevák Sandro Cavazza určite hlasom, ktorý ste už počuli a menom, ktoré nezabudnete. Po vydaní „Sad Child“, „Lean On Me“ a „Forever Yours (Avicii Tribute)“ začiatkom tohto roku, Sandro vydáva nový singel „Shades In The Rain“.

„Shades In The Rain“ je súčasťou druhého EP s názvom Weird & Talkative. Všetky skladby boli napísané na jar počas niekoľkých týždňov, práve v čase kedy sa svet otočil hore nohami. Pre Sandra bolo písanie tohto EP spôsobom vyrovnávania sa so zmenami, osobne aj kreatívne.

„Keď začala karanténa, zistil som, že sa musím popasovať so svojou frustráciou a smútkom. Rozhodol som sa napísať tie najveselšie pesničky, aké som vedel. Povedal by som, že som si sám pomohol, pretože písanie týchto skladieb ma držalo v pozitívnom myslení. Vďaka týmto pesničkám som dokázal preskúmať iné stránky môjho písania a úprimne dúfam, že tieto skladby prinesú všetkým veľa radosti,“ vraví Cavazza.


UMG (v mene spoločnosti Universal Music AB)

Viac o téme: #EP #novinka #sandrocavazza #shadesintherain #singel #Weird & Talkative