DIPLO uvádza novinku „Don’t Forget My Love“, v ktorej dostal priestor R&B spevák Miguel.

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Jeden z najkreatívnejších producentov posledných rokov pripravuje nový album. Pôjde o Diplovu prvú sólovú platňu od vydania triphopovo ladeného debutu Florida z roku 2004.

Podľa dostupných informácií eponymná kolekcia štrnástich trackov vychádza na začiatku marca a mala by obsahovať aj doposiaľ nevydané skladby Don’t Be Afraid s Jungle, One by One s Elderbrookom alebo na Grammy nominovaný track On My Mind so SIDEPIECE. Zverejnený bol aj zoznam hostí, na ktorom sa objavujú Lil Yachty, Leon Bridges, Aluna alebo legendárny Busta Rhymes. Diplo na album upozorňuje chytľavým singlom Don’t Forget My Love, v ktorom dostal priestor nedocenený R&B spevák Miguel. Ak máte radi inteligentne robenú klubovú hudbu, budete určite spokojní.


WMG, [Merlin] MadDecent (v mene spoločnosti Higher Ground)

Americký DJ a producent má bohatú hudobnú minulosť. Vedie vydavateľstvo Mad Decent a je spoluzakladateľom projektu Major Lazer, ktorý v roku 2015 s hitom Lean On ovládol slovenské singlové a airplay rebríčky. S jeho službami boli spokojné také hviezdy popovej scény ako Madonna, Beyoncé, Ellie Goulding, Justin Bieber, Snoop Dogg, Britney Spears či Gwen Stefani z No Doubt. S kolegom Markom Ronsonom stojí za projektom Silk City (kolabo s Dua Lipou) a je členom superzoskupenia LSD alebo elektronického dua Jack Ü (parťáka mu tam robil Skrillex).

Viac o téme: #diplo #don-tforgetmylove #Miguel #novinka #singel