Singel Arcade od Duncana Laurenca má novú verziu so speváčkou Fletcher

Duncan Laurence je výhercom minuloročnej speváckej súťaže Eurovision Song Contest, ktorá sa konala v izraelskom Tel Aviv. Víťazná balada ‚Arcade‘, ktorá rozpráva o zlomenom srdci, sa stala celosvetovo-populárnym singlom. Tento rok vďaka obrovskému úspechu na sociálnej sieti TikTok vychádza v novej verzii ako duet so skvelou speváčkou Fletcher.

Duncan de Moor profesionálne známy ako Duncan Laurence, je holandský spevák a skladateľ. Svoju hudobnú kariéru začal v roku 2014 a stal sa semifinalistom v piatej sezóne The Voice of Holland. Laurence reprezentoval Holandsko v súťaži Eurovision Song Contest 2019 piesňou „Arcade“ a zvíťazil. Holandsko získalo prvé víťazstvo v súťaži Eurovision od roku 1975.

Ako bolo uvedené na jeho osobnom Instagrame v októbri 2018, Laurence priznal, že je bisexuál. Na tlačovej konferencii krátko pred finále Eurovízie Laurence potvrdil svoju orientáciu: „Som viac než len umelec, som človek, som živá bytosť, som bisexuál, som hudobník, stojím si za vecami . A som hrdý na to, že mám príležitosť ukázať, čo som, kto som.“ 5. októbra 2020 Laurence oznámil, že je zasnúbený s americkým skladateľom Jordanom Garfieldom.


(C) 2020 Spark Records B.V., under the exclusive license to Universal Music, a division of Universal International Music BV

Viac o téme: #Arcade #duncanlaurence #Fletcher #novinka #singel