DUA LIPA a MEGAN THEE STALLION zverejnili singel aj video k ich sladkej piesni SWEETEST PIE.

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Keď dámy – hudobné hviezdy Dua Lipa a Megan Thee Stallion – oznámili vydanie duetu, vzbudili veľký rozruch, zvlášť za oceánom, kde je popularita oboch speváčok astronomická.

Debutový album Megan Thee Stallion sa tam v roku 2020 dostal až na druhé miesto oficiálnej hitparády a jej spolupráca s Cardi B na tracku WAP je v Amerike považovaná za jeden z najväčších hitov posledných rokov. Je majiteľkou troch cien Grammy a mnoho ďalších ocenení. Jej britská kolegyňa je dnes globálnou megahviezdou a naviac za Atlantikom práve odštartovala svetové turné k albumu Future Nostalgia, ktoré musela kvôli pandémii niekoľkokrát odložiť a na ktoré si práve Megan Thee Stallion pozvala ako hosťa. Skladba Sweetest Pie je nielen zvukovo tak lahodná, ako jej názov sľubuje. Ide o prvú ochutnávku z chystaného albumu Megan Thee Stallion. Bude to jeden z najatraktívnejších singlov prvej časti roku?


Megan Thee Stallion

Pripomíname všetkým hudobným fanúšikom a nielen priaznivcom DUA LIPA, že britská diva sa zastaví v rámci jej turné 11. júna v Bratislave, kde bude spievať na LOVESTREAM festivale.

Viac o téme: #DuaLipa #megantheestallion #novinka #singel #sweetestpie