Rammstein oznamujú album, vydávajú singel a mieria do Prahy!

Karolína Zboniaková, Universal Music s.r.o.

Špekulovalo sa o tom už dlhšiu dobu, teraz to môžeme oficiálne potvrdiť. Nemecká metalová kapela Rammstein vydá už 29. apríla nový album s názvom Zeit.

Na v poradí ôsmy album sa môžeme naladiť už teraz vďaka rovnomennému singlu, ktorý vznikal v štúdiu La Fabrique vo Francúzsku. V piesni „Zeit“, ktorá je o smrteľnosti a pominuteľnosti okamihu, šťastia a života, prosí Till Lindemann svojím veliteľským barytónom čas, aby sa na chvíľu zastavil. Všetko je sprevádzané pôsobivým videoklipom, ktorý natočil Robert Gwisdek.


Rammstein Official

Obľúbená a kontroverzná kapela v zložení: Till Lindemann, Paul Landers, Richard Z. Kruspe, Flake, Oliver Riedel a Christoph Schneider, pracovala na jedenástich piesňach dva roky spolu s producentom Olsenom Involtinim a na konci apríla predstavia finálny výsledok. Samotný album dostal aj zaujímavý vizuál vo forme impozantného obalu, ktorý odfotil kanadský hudobník a fotograf, Bryan Adams, na schodoch pamätníka Trudelturm v berlínskom Adlershofe.

Nielen najnovší album odprezentujú Rammstein už 15. a 16. apríla na pražskom letisku Letňany. Vstupenky sú v predaji TU.

Viac o téme: #album #novinka #Rammstein #Zeit