Detektívny Saw alebo iba zavádzajúci trailer? V 2021 sa môžeme tešiť na pokračovanie tejto obrovskej série.

Väčšinou je príbeh tohto filmu stále iba otázka špekulácií, ale existujú konkrétne podrobnosti o postavách a zápletke nadchádzajúceho filmu „Spiral: From the Book of Saw“, ktoré môžeme prezradiť.

Prvým detailom je, že film zapadá do už zavedenej kontinuity série SAW. Toto môžeme nájsť na twitteri Josha Stolberga, jedného z autorov filmu. Odpovedal fanúšikovi a uviedol, že nový film „NIE JE pokračovaním posledného filmu Jigsaw“, ale je „URČITE na časovej osi predchádzajúcich filmov“.

Či už vo filme robí vraždy stále samotný Jigsaw, alebo napodobiteľ, sa ešte len musí odhaliť. Súdiac podľa minulých filmov Saw, je bezpečné hádať, že je všetko nejakým spôsobom spojené a vo filme dôjde klasicky k viacerým zvratom.

Vďaka traileru vyzerá Spiral viac ako odvážny detektívny film, než ako minulé časti série Saw. Nebyť niekoľkých do očí bijúcich nadväzností, by sme mohli povedať, že film vyzerá skôr ako pokračovanie Fincherovho „Se7en“. Symbol špirály nasprejovaný na stene, návrat strašidelnej bábky Billyho a niekoľko pascí na štýl Saw, nám pomáhajú vrátiť sa do tohto brutálneho tohto sveta.


Lionsgate Movies

Viac o téme: #2021 #film #horor #kino #krimi #Saw #spiral-fromthebookofsaw #triler