Julian Záhorovský prináša singel „Chci, abys věděla, kdo opravdu jsem“ z nového albumu „Nebojme se být veselí“.

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Český spevák, gitarista, skladateľ a textár Julian Záhorovský, ktorý napísal piesne k filmovým hitom Po čom muži túžia 1 a 2, vydáva nový album Nebojme se být veselí.

Je to jeho prvý úplne autorský album z doposiaľ štyroch vydaných, ktoré má na svojom konte. Album produkoval Boris Carloff. V duetoch s Julianom spievajú herečka Anna Kadeřávková, Mirka Miškechová a Lucie Vondráčková.

Hlavnou skladbou albumu je pieseň Chci, abys věděla, kdo opravdu jsem, ktorú Julian napísal pre film Po čom muži túžia 2 v hlavných úlohách s Jiřím Langmajerom, Markom Taclíkom a Annou Polívkovou. Režisér Ruda Havlík si už do svojej komédie Po čom muži túžia, ktorá sa stala najnavštevovanejším českým filmom roku 2018, vybral Julianovu pieseň Skrytý city. Teraz dostal príležitosť aj v pokračovaní.


Warner Music Gold

„Moc si vážím šance, kterou mi Ruda dal. Píseň z nové desky jsem skládal přímo pro tento film, na rozdíl do jedničky, kam si Ruda už vybral moji natočenou píseň,“ uviedol Julian a s úsmevom dodal „Je to pro mě nový level skládání, protože mám z Rudy velký respekt a vím, že je hodně náročný, takže když mi na mou prvotní domácí nahrávku napsal – jo, to je docela dobrý – bral jsem to jako velkou pochvalu.“

Viac o téme: #abysvedela #album #Chci #julianzahorovsky #kdoopravdujsem #nebojmesebytveseli #novinka #singel