Johanna sa vracia v druhej sérii nórskeho vianočného seriálu „Home for Christmas“

Konečne sme sa dočkali druhej série tohoto nadmieru vtipného, sarkastického, realistického seriálu s poriadnou dávkou sebareflexie a zároveň romantického nórskeho seriálu. Koľko paradoxov. 🙂

Príbeh nám predstavuje Johanne, ktorú už nebaví počúvať neustále narážky na to, že nikoho nemá, a tak sa rozhodne, že na Vianoce predstaví svojej rodine nového priateľa. Má však na to len 24 dní. Kde ho nájde?

A tu to začína. Johanne je skutočne šťastná 30-ročná zdravotná sestra, ktorá je neskutočne dobrá vo svojej práci, má skvelý byt a úžasnú spolubývajúcu. Nie je to tak, že by si nemohla vyberať. Je len akási pozabudnutá a hlavne slobodná. Bohužial jej rodina sa sústredí práve na to, že je stále slobodná.

S pomocou svojej trochu šibnutej spolubývajúcej sa Johanne dostáva na zoznamovaciu scénu. Začína to rýchlym rande, pokračuje zoznamkou v aplikácii Love Match, rozdá si to s 19-násť ročným mladíkom, s politikom vo veku jej rodičov, s ďalšími vyskúša nekonečno kultúrnych a športových aktivít. A aj tak nič. Má pocit, že robí niečo zle.

Príde však ten deň. Začína s vianočná večera a prichádzajú hostia. Každý ďalší by mal byť konečne ten na koho všetci s nadšením čakajú. Zvonček zvoní, ľudia prichádzajú, stôl sa plní… až zrazu sa otvoria dvere a záber skončí na Johanne, ktorá sa usmieva.

A tu prichádza ten moment, ked vás ide rozhodiť, lebo možno aj tušíte o koho ide, ale nie ste si istí. Lenže druhá séria včera 18.12. začala a vy si ju môžete pozrieť na Netflixe.


Netflix

Viac o téme: #homeforchristmas #komédia #nórska #seriál #vanoceunasich