Galantis a NGHTMRE v spolupráci s Liamom O’Donnellom zverejnili videoklip k piesni „Tu Tu Tu (That’s Why We)“

Táto spolupráca sa ukázala byť veľmi prekvapivá. Nikto nevedel čo príde, keď sa energické duo Galantis a basový znalec NGHTMRE spojili so spevákom Liamom O’Donnellom. Keď sa štýl ich elektronickej hudby dostal do úplne iného hudobného žánru, ukázalo sa, že to bude obrovský hit, ktorý dokazuje, že protiklady sa skutočne priťahujú.

„Tu Tu Tu (To je dôvod, prečo sme)“ je energickou, zábavnou a tanečnou skladbou, so stopami popu, a to je veľmi dobre. Galantis a NGHTMRE dokázali, že dokážu formovať svoje zvuky tak, aby vyhovovali aj inému žánru a v spolupráci s Liamom O’Donnellom vyšli z toho nakoniec s veľkým hitom, ktorý má od jeho vydania v Spotify viac ako 3 milióny hraní.

Galantis a NGHTMRE vydali koncom októbra aj dlho očakávaný videoklip, ktorý bol pre fanúšikov milým prekvapením. Video je rovnako šialené a ešte zábavnejšie ako samotná skladba. V týchto časoch nám dáva niečo, na čom sa môžeme zasmiať a rozveseliť sa. Sústredí sa na skupinu ľudí, ktorá sa zdá byť zasiahnutá týmto rytmom, čo vedie k vážne divným tanečným pohybom a kreáciám. Toto video odzrkadľuje asi to, čo mnohí z nás pravdepodobne robili pri počúvaní tejto, alebo aj iných songov doma počas lockdownov a COVID opatrení. 🙂

Skladba „Tu Tu Tu (To je dôvod, prečo sme)“ dokázala, že Galantis a NGHTMRE sú spolu tvorivo zapálení a dúfame, že v budúcnosti uvidíme ďalšie výčiny ich spolupráce.


[Merlin] Ultra Music (v mene spoločnosti Ultra Records); Pulse Recording (music publishing), LatinAutor, LatinAutorPerf, Warner Chappell a spolky vlastníkov práv na hudbu

Viac o téme: #Galantis #liamo-donnell #NGHTMRE #singel #song #tututu-that-swhywe